Opinie

Opinie naszych klientów – zachęcamy do pozostawienia komentarzy

można też zerknąć tutaj  Rock and Feler https://www.trojmiasto.pl/Rock-and-Feler-o31205.html

Zaufali nam http://semisweet.pl/zaufali-nam/

 

Dodaj opinie

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
88 wpisów.
Agnieszka i Karol Kujawscy napisał/a Maj 31, 2010 o 1:44 pm:
Dziękujemy dosłownie za wszystko: za aranżacje wybranych przez nas utworów, za piękne wykonanie i jak to określił nasz Ksiądz pełen profesjonalizm we współpracy:) Dzięki Wam Nasz Ślub był wyjątkowy. Razem z naszymi Gośćmi i Księżmi serdecznie Was polecamy...:)
Roksana&Rafał napisał/a Kwiecień 8, 2010 o 11:38 am:
My również będziemy mieli ich na swoim ślubie - już w sierpniu! Ciarki mnie przechodzą przy ich oprawach ślubnych.. Zakochać się można.. 🙂
Anna Bednarska napisał/a Kwiecień 7, 2010 o 12:38 pm:
chciałam podziękować zespołowi za bardzo klimatyczna oprawę naszego ślubu- świetne aranżacje, świetne glosy, świetni ludzie..... polecamy!!!!!!!!!!
Marciocha napisał/a Kwiecień 2, 2010 o 4:11 pm:
Szczęściarzami są Ci na których ślubie zagra Kruk-Duo 😉 Ciarrry po całym ciele przechodzą i aż się łezka w oku kręci jak ich słucham 🙂 Pozdrawiam 🙂
PlusCard napisał/a Marzec 29, 2010 o 8:32 pm:
u nas też śpiewali....i też uważam, ze była to najlepsza decyzja!!! Są świetni... nawet mój mąż który przez cały czas grał twardziela;) się wzruszył i mu łezka popłynęła przy utworze "każdego dnia"
Dominika Nowak napisał/a Marzec 14, 2010 o 3:22 pm:
Ja również miałam zaszczyt mieć ten zespół na swoim ślubie...nie da się opisać słowami jak piękny stworzyli klimat w Kościele, po prostu pełen profesjonalizm!!!!!! A przy Ave Maria nawet mój narzeczony się wzruszył i mocniej ścisnął moją dłoń;) Goście byli zachwyceni i do tej pory nie mogą się nachwalić. Ja ze swojej strony naprawdę gorąco polecam ten zespół !!!!
Anka i Rafał napisał/a Marzec 5, 2010 o 8:23 pm:
Byliśmy na Ślubie gdzie śpiewali KrukDuo! Zakochaliśmy się i nie wyobrażamy sobie Naszego Ślubu bez Nich! Gorąco polecamy!
robaczki81 napisał/a Marzec 2, 2010 o 7:45 am:
zdecydowaliśmy sie na DuoKruk i to byla najlepsza decyzja zagrali bajecznie...w kościele panowała niezywkła atmosfera ....gości, byli zaskoczeni wszystkim ciarki przechodziły.......... po prostu extra...polecam !!!